Kim Jeong Hoon Türkiye Fan Kulübü
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kim Jeong Hoon Türkiye Fan Kulübü

AnasayfaFotoGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

kjn en çok beğendiğiniz sanatı?

+7
lee l-chin hoon
jharme
karamel *m
beril-tastepe
Şaheste
bluerose
ömrüzail
11 posters
YazarMesaj
ömrüzail
Isınan Üye
Isınan Üye
ömrüzail

Kadın

kjn en çok beğendiğiniz sanatı? Empty
MesajKonu: kjn en çok beğendiğiniz sanatı?   kjn en çok beğendiğiniz sanatı? Icon_minitimePaz Şub. 15, 2009 1:08 am

şarkıcımı ?
aktörmü ?

ben şarkıcı yönünü beyeniyom.
bluerose
Süper Moderatör
Süper Moderatör
bluerose

Kadın

MesajKonu: Geri: kjn en çok beğendiğiniz sanatı?   kjn en çok beğendiğiniz sanatı? Icon_minitimeC.tesi Şub. 21, 2009 7:47 pm

Ben her ikisini de Smile
Şaheste
Moderatör
Moderatör
Şaheste

Kadın

MesajKonu: Geri: kjn en çok beğendiğiniz sanatı?   kjn en çok beğendiğiniz sanatı? Icon_minitimeC.tesi Şub. 21, 2009 8:43 pm

İkiside Very Happy
http://www.korea-fans.com
beril-tastepe
Moderatör
Moderatör
beril-tastepe

Kadın

MesajKonu: Geri: kjn en çok beğendiğiniz sanatı?   kjn en çok beğendiğiniz sanatı? Icon_minitimeC.tesi Şub. 21, 2009 9:07 pm

İkisinde de fazlasıyla başarılı.Ben Goong 'u dublajsız izlemiştim.Aslında kendi sesiyle daha bir başka daha bir duygulu oluyor.Seside zaten kalbime işliyor.
Ayrıca modelliktede çok iyi.Fiziğiyle de döver!! Smile Smile Smile
karamel *m
Tam Bir KJH Fanı !
Tam Bir KJH Fanı !
karamel *m

Kadın

MesajKonu: Geri: kjn en çok beğendiğiniz sanatı?   kjn en çok beğendiğiniz sanatı? Icon_minitimeC.tesi Şub. 21, 2009 9:33 pm

off onun her yönü baskla bi sanat bana göre bakısı,gülüsü,yürüyüsü oturusu beni alıp
götürüyo icim gidiyo ne oluyor ne var bu cocukda hala anlayamadım Sad
jharme
Tam Bir KJH Fanı !
Tam Bir KJH Fanı !
jharme

Kadın

MesajKonu: Geri: kjn en çok beğendiğiniz sanatı?   kjn en çok beğendiğiniz sanatı? Icon_minitimeC.tesi Şub. 21, 2009 10:02 pm

onun sanatını değil ben kendisini komple beğeniyorum her yönü ile kusursuz mükemmel
yani işini gerektiği gibi harika yapıo şarkı sölemesi süper içime işlio ,modellik desen zaten dünya yakışıklısı bi insan ne giyse yakışır , oyunculuğu zaten goongta beni çok ağlaattı o kadar etkilendim love strategy de çok karizmatikti çok gerçekçi oynuyo
lee l-chin hoon
Harika Üye
Harika Üye
lee l-chin hoon

Kadın

MesajKonu: Geri: kjn en çok beğendiğiniz sanatı?   kjn en çok beğendiğiniz sanatı? Icon_minitimePaz Şub. 22, 2009 3:53 pm

zaten kendi başlıbaşına bir sanat abidesi.ben Kim Jeong Hoon adı verilen Sanat Abidesinin her sanat dalını beğeniyorum(gülüşü,bakışı,konuşması,ağlaması..............o kadar çokki hangisini yaziyim)

Bu arada Love Strategy dizisini ben izlemedim izlemeyi düşünmüyomda çünkü filmden bir sahnenin videosunu izledim kalpten gidiyodum, filmi izlemeyi yüreğim kaldırmaz herhalde Razz
Very Happy Very Happy Very Happy
jharme
Tam Bir KJH Fanı !
Tam Bir KJH Fanı !
jharme

Kadın

MesajKonu: Geri: kjn en çok beğendiğiniz sanatı?   kjn en çok beğendiğiniz sanatı? Icon_minitimePaz Şub. 22, 2009 9:34 pm

izlediğin sahne öpüşme sahnesiyse öpüştüğü kişi 33 yaşında cnm rahat ol aralarında bişi olabileceği ihtimalini düşünemem rol gereği mecbur kalmıştır ayrıca vivian gzl bi kadın da değil bence yani bi kere çok çalı aynı boydayız ama o ölü gibi bişi üflesem uçar Very Happy:D:D rahat ol yanii
lee l-chin hoon
Harika Üye
Harika Üye
lee l-chin hoon

Kadın

MesajKonu: Geri: kjn en çok beğendiğiniz sanatı?   kjn en çok beğendiğiniz sanatı? Icon_minitimePaz Şub. 22, 2009 9:54 pm

Very Happy Very Happy Very Happy ya 10 dakikalık videonun 5 dakikası öpüşme sahnesi.sinirden çatladımmm.bu arada vivian da yaşlıymış ohhh sefamm olsunn Razz lol! afro çok saolll jharmecim.
jharme
Tam Bir KJH Fanı !
Tam Bir KJH Fanı !
jharme

Kadın

MesajKonu: Geri: kjn en çok beğendiğiniz sanatı?   kjn en çok beğendiğiniz sanatı? Icon_minitimePtsi Şub. 23, 2009 10:33 am

yani john un öle bi kıza bakıcağını hiç sanmıyorum ve çok yaşlı yani ama karşıdan bakınca abi kardeş gibi duruyolar john un boy maşallah dalyan gibi model nede olsa bu arada ben merve
lee l-chin hoon
Harika Üye
Harika Üye
lee l-chin hoon

Kadın

MesajKonu: Geri: kjn en çok beğendiğiniz sanatı?   kjn en çok beğendiğiniz sanatı? Icon_minitimePtsi Şub. 23, 2009 8:41 pm

Eeee bilyorum zaten Merve olduğunu ben de sana Mahmut demedim ki Very Happy Very Happy Very Happy lol!
Bir önceki mesajımda jharmecim dedim diye sanırım ismini söyleme ihtiyacı hissettin.ama biliyorum zaten senin gibi tatlı bir kız unutulur mu?
jharme
Tam Bir KJH Fanı !
Tam Bir KJH Fanı !
jharme

Kadın

MesajKonu: Geri: kjn en çok beğendiğiniz sanatı?   kjn en çok beğendiğiniz sanatı? Icon_minitimePtsi Şub. 23, 2009 9:20 pm

cnmsın yaa ne diyebilrim ki =)
lee l-chin hoon
Harika Üye
Harika Üye
lee l-chin hoon

Kadın

MesajKonu: Geri: kjn en çok beğendiğiniz sanatı?   kjn en çok beğendiğiniz sanatı? Icon_minitimePtsi Şub. 23, 2009 9:22 pm

benim için sende ölesin cnmm Like a Star @ heaven
beril-tastepe
Moderatör
Moderatör
beril-tastepe

Kadın

MesajKonu: Geri: kjn en çok beğendiğiniz sanatı?   kjn en çok beğendiğiniz sanatı? Icon_minitimeÇarş. Şub. 25, 2009 6:22 pm

jharme demiş ki:
yani john un öle bi kıza bakıcağını hiç sanmıyorum ve çok yaşlı yani ama karşıdan bakınca abi kardeş gibi duruyolar john un boy maşallah dalyan gibi model nede olsa bu arada ben merve
Dalyan dediğin 1.77 .Uzun ama abartılı bir boyu yok.Bnce bu da vantaj cheers
Ayrıca modellerin boyu illa da uzun olmak zorunda değil.Yanındaki kadın ,yani Vivian Hsu da model.
Ve birçok kısa boylu model tanıyorum.
Şimdi saymaya başlasam ohoo;Örneğin Evangeline Lilly ....vb..
susses_madchen
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
susses_madchen

Kadın

MesajKonu: Geri: kjn en çok beğendiğiniz sanatı?   kjn en çok beğendiğiniz sanatı? Icon_minitimePaz Mart 22, 2009 1:23 pm

bencede ikisindede başarılı
emel_gizemli
Yeni Üye
Yeni Üye
emel_gizemli

Kadın

MesajKonu: Geri: kjn en çok beğendiğiniz sanatı?   kjn en çok beğendiğiniz sanatı? Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 10:35 pm

şarkıcılığını beğenitorum en çok
eylül
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
eylül

Kadın

MesajKonu: Geri: kjn en çok beğendiğiniz sanatı?   kjn en çok beğendiğiniz sanatı? Icon_minitimeC.tesi Tem. 04, 2009 5:49 pm

benim için farketmez her dalı da kendince süper yapıyo.yani o normal bi insan olup ünlü olmayarak ta karşıma çıksaydı kesinlikle ilk görüşte aşkı yaşardım Crying or Very sad duygulandım bea..
jeong_forever
İyi Üye
İyi Üye
jeong_forever

Kadın

MesajKonu: Geri: kjn en çok beğendiğiniz sanatı?   kjn en çok beğendiğiniz sanatı? Icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 2:18 pm

bence ikisi de ama bende şarkıcı yönü ağır basıyo

kjn en çok beğendiğiniz sanatı?
1 sayfadaki 1 sayfası